Okul Hakkında

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL

#STAFFORDHOUSEDİLOKULLARI #STAFFORDHOUSE #STAFFORDHOUSELONDRA #LONDRADADİLEĞİTİMİ #LONDRA

STAFFORD HOUSE

Stafford House 1952 yılında kurulan köklü bir okuldur. Genel , akademik ve profesyonel anlamda dil eğitimi olanakları sunar. Kanada, İngiltere ve Amerika’da birçok şubesi bulunur. Özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşmayı, akademik geçişler için iyi bir dil eğitimi almayı, mevcut İngilizce seviyesini yükseltmeyi isteyen tüm öğrencilerin tercih edebileceği bir okuldur.

 

STAFFORD HOUSE LONDRA

Okulumuz, Londra’nın merkezinde her yere ulaşım kolaylığı olan bir konumdadır. Dünya’nın en iyi üniversitelerini görerek akademik fikirler edinebilirsiniz. Tarihi binalarımızda son teknolojiyle modern bir eğitim alıp, Londra’nın hareketli yaşantısını deneyimleyebilirsiniz.

 

NEDEN STAFFORD HOUSE LONDRA?

 • Derslerde gramer ya da teoriden çok uygulamalı olarak dil eğitimi vermeye çalışılır.
 • Her ay uzman eğitmenler tarafından bire bir dersler ile seviyenizin durumu izlenir.
 • Eğitiminizin başından bitişine kadar genç ve dinamik kadrosuyla sizlere destek olur. Gittiğiniz yeni ülkeye uyum sağlamanız için çeşitli aktiviteler düzenler. Aynı zamanda karşılaşacağınız bütün problemlerde sizlere yardımcı olur.
 • Okulların tamamında son teknolojiye göre tasarlanmış sınıflar, kütüphane ve çalışma odaları, öğrencilerin keyifli vakit geçirebileceği tesisler ve kafeler mevcuttur.
 • Sınıf mevcutları ortalama olarak 10 kişidir. Böylelikle uzman eğitim kadrosundan beklediğiniz ilgiyi daha rahat görebilir ve güzel arkadaşlıklar edinebilirsiniz.
 • Talebinize bağlı olarak bire bir ders imkânı sunulur.
 • Üniversite yerleştirme hizmetinden faydalanabilir, pathways programlarına katılabilirsiniz.

 

Sunulan Programlar:

Genel İngilizce: Başlangıç seviyesinde olan öğrencilerin tercih edebileceği bir programdır. Okuma, yazma, konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.  Program yoğunluğunuzu isteğinize bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Her ay seviyenizin ne duruma geldiğini görmek amacıyla uzman eğitmenler ile bire bir ders yaparsınız. Her seviye 12 haftadır. Kurslar her hafta pazartesi günleri başlar.

Temel İngilizce: Haftada 20 ders (15 saat)

Standart İngilizce: Haftada 25 ders (19 saat)

Yoğun İngilizce: Haftada 30 ders (23 saat)

Süper Yoğun: Haftada 35 ders (26 saat)

 • Temel, Standart ve Yoğun İngilizce programları bütün merkezlerde mevcuttur.
 • Süper Yoğun İngilizce programı sadece Toronto ve Londra’da mevcuttur.

IELTS Hazırlık: Avustralya, İrlanda, İngiltere, Yeni Zelanda, Kanada gibi ülkelerde geçerliliği olan, üniversite ve akademik eğitim almak isteyen öğrencilerin İngilizce yeterliliğinin göstergesi olarak kabul edilen bir sınavdır. Bu dil programı IELTS sınavında geçerli bir puan almanıza yardımcı olacaktır. Minimum kabul yaşı 16’dır. Bu eğitimi alabilmek için Intermediate(orta) seviye olmak gerekmektedir. Her kurs 12 haftada tamamlanır. Kurslar her hafta pazartesi günleri başlar.

Temel IELTS Programı: Haftada15 saat

Standart IELTS Programı: Haftada 19 saat

Yoğun IELTS Programı: Haftada 23 saat

Süper Yoğun IELTS Programı: Haftada 26 saat

 • Kanada ve İngiltere’deki tüm okullarda mevcuttur. Yoğun IELTS programı sadece Londra ve Toronto ‘da bulunmaktadır.

Cambridge Sınavları Hazırlık (FCE, CAE, CPE): Bu kurs öğrencilerini, dünya genelindeki binlerce kuruluş tarafından tanınan PET, FCE, CAE, CPE sınavlarına hazırlar. Öğrenciler kursta bu sınavlar için gerekli olan bütün becerileri kazanırlar. Her seviye 12 haftada tamamlanır.

Temel Cambridge Programı: Haftada 15 saat

Standart Cambridge Programı: Haftada 19 saat

Yoğun Cambridge Programı: Haftada 23 saat

Süper Yoğun Cambridge Programı: Haftada 26 saat

 • İngiltere de tüm kurslar mevcuttur. (FCE, CAE, CPE)
 • Amerika San Diego’da FCE, CAE kursları mevcuttur.
 • Kanada Toronto’da FCE, CAE kursları mevcuttur.

İş İngilizcesiİş hayatında kullanabileceğiniz bir dil becerisi kazanmak amacıyla eğitim alabileceğiniz bir programdır. Hedef odaklı ödevlerle kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklamcılık ve finans gibi birçok alan için iş İngilizcesi eğitimi alabilirsiniz.

Temel İş İngilizcesi: Haftada 15 saat

Standart İş İngilizcesi: Haftada 19 saat

Yoğun İş İngilizcesi: Haftada 23 saat

Süper Yoğun İş İngilizcesi: Haftada 26 saat

 • Temel İş İngilizcesi sadece Toronto ve Amerika’da mevcuttur.
 • Süper Yoğun İş İngilizcesi sadece Toronto ve Londra’da mevcuttur.

 

LONDRA’DA YAPILACAKLAR:

 • Londra, kültür başkenti sıfatını tamamıyla hak eden, adeta bir açık hava müzesidir. Şehirde 4 farklı UNESCO Dünya Mirası bulunmaktadır; Londra Kulesi (London Tower), Westminister Abbey, Westminister Sarayı & St.Margaret’s Church, Kew Bahçeleri (Royal Botanic Gardens Kew) ve Greenwich.
 • Londra müzeler konusunda çok geniş bir yelpazeye sahiptir. British Museum, National Gallery, National History Museum gibi İngiliz tarihini önemli parçalarına sahip bu müzelere giriş ücretsizdir. Ayrıca Tate Modern ve Victoria & Albert Museum sanatseverler tarafından kesinlikle görülmesi gereken müzelerdir. Eğer normal müzeler yerine biraz daha ilginç bir şeyler arıyorsanız The Viktor Wynd Müzesi tam size göre. Eğer bir Sherlock hayranı iseniz, Baker Street’teki Sherlock Müzesi uğramanız gereken duraklardan biridir.
 • İngiliz Hanedanlığının evi olan Buckingham Sarayı, tüm Londra’yı en tepeden izleme fırsatı sunan London Eye ve Avrupa’nın en güzel parklarından Hyde Park görülmesi gereken diğer noktalardır.
 • Alışveriş için Oxford Street, sokak lezzetlerinden hoşlanıyorsanız Borough Market, eğer bu ikisini aynı anda yapmak istiyorsanız Covent Garden gitmeniz gereken yerdir. Londra, asla uyumayan, dinamik enerjik ve canlı bir şehirdir. Londra’ya gidecek öğrenciler sıkılmayı tamamen unutabilirler.

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama: Aile yanı konaklamada ise gerçek bir ev sıcaklığını bulabilir, bulunduğunuz ülkenin aile hayatını gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda anadili İngilizce olan bir ortamda pratik yapıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Ailenin sizlere sağladığı ortam düzenli olarak denetlenir.

Öğrenci Yurdu: Yurt konaklamalarında dünyanın birçok yerinden gelmiş öğrencilerle tanışıp, farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilir, güzel dostluklar edinebilirsiniz. Tamamen mobilyalı ve kendin pişir kendin ye sistemine göre düzenlenmiş bir ortam sunulmaktadır.

 • Londra’nın Surrey Quays, Rotherhithe bölgelerinde bulunmaktadır.

Standart Residence: Piccadilly Court; Modern, güvenli ve mobilyalı konaklama imkânı sunar. En-Suite yatak odası şeklinde 6 oda kümelere ayrılmıştır. Her kümenin mutfak ve dinlenme alanı ortaktır.

 

 

Galeri

Our Address

 • Adres:2 Southampton Pl Holborn London WC1A 2DA Birleşik Krallık, ,
 • GPS:51.5182798, -0.12179760000003625
 • Telephone: Tel: 02122612888

Our Location

click to enable zoom

Our Video

Teklif Al

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
No Content Available
×