Okul Hakkında

KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES

#KAPLANDİLOKULLARI #KAPLANLONDRA #LONDRADİLEĞİTİMİ #KAPLANCOVENTGARDEN #LONDRA

KAPLAN DİL OKULLARI

Kaplan, 80 yılı aşkın süredir öğrencilere profesyonel ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardım ediyor. Dünya’nın her yerinde; Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha birçok ülkede 40’tan fazla okulda öğrencilere yeni bakış açıları ve dil yetkinliği kazandırıyor. Bu ülkelerin yanı sıra İsviçre, Almanya, Fransa ve İspanya’da Fransızca, Almanca ve İspanyolca dil eğitimleri de veriliyor. Eğitimde dünya sıralamasında iyi bir seviyede olan Kaplan okullarında, en büyük amaç dil eğitiminden somut bir şekilde başarılı sonuçlar almaktır.

Kaplan dil okullarının müşteri hizmet ve memnuniyet anlayışı üç madde üzerine kuruludur; İngilizce dilini öğrenip kendinizi ifade edebilecek özgüvene sahip olmak, yeteneklerinizi keşfedip geliştirmek ve geleceğe bakış açınızla ilgili sizlere yardımcı olmaktır.

Kaplan okullarının eğitim tekniği öğrencilerin daha hızlı dil öğrenebilmesi amacıyla şekillendirildi. Sınıf mevcutları az sayıda, teknolojiye uyumlu eğitim, dinamik ve deneyimli dil eğitmenleriyle hizmet vermektedir. Eğitim kadrosu öğretmeye hevesli ve farklı kültürlerden eğitmenlerle oluşturuluyor.

Kaplan ile eğitim aldığınız süreçte ilerleme kaydettiğinizi hissedebilir, uzun dönem eğitim süreçlerinde ise seviye atlama garantisi elde edebilirsiniz.

KAPLAN LONDRA- COVENT GARDEN

Okulumuzun dışına çıktığımızda gökdelenler, butikler, eğlenceli gece hayatı, müzeler, Kraliyet bahçeleri ve daha birçok şey elimizin altındadır. Covent Garden pazarına birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

NEDEN KAPLAN LONDRA-COVENT GARDEN?

 • 80 yıldır, uzman eğitim kadrosuyla eğitim veren köklü bir okuldur.
 • Özenle seçilmiş konaklama olanakları mevcuttur.
 • Yoğun dil eğitim programlarını tercih eden öğrencilere 10 haftada bir seviye atlama garantisi verilir. Eğer seviye ilerlenemezse ücretsiz 4 haftalık eğitim hediye edilmektedir.
 • K+ eğitim müfredatı ve K+ online sistemi ile öğrencilere keyifli eğitim ortamı sağlar.
 • 150’den fazla milletten öğrenci ile farklı kültürleri tanıma fırsatı bulabilirsiniz.
 • Çoğunlukla 18-25 arası yaş grupları arasında popüler olan bir okuldur.
 • Ders arası dinlenme alanları bulunmaktadır.
 • West End müzikalleri için indirimli bilet ayarlanabilir.
 • Avrupa’nın çeşitli yerlerine geziler düzenlenir. 

SUNULAN PROGRAMLAR:   

İngilizce Kursları:

 1. Esnek İngilizce Kursları: İstediğiniz dönemde dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Dersler her hafta başlar. Okula bağlı olarak 1-52 hafta eğitim görebilirsiniz.
 • Genel İngilizce: Temel İngilizce becerilerinizi geliştirip K+ online ile eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz. Haftada 20 ders, K+ Online (15 saat).
 • Yarı Yoğun İngilizce: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online extra (15saat+ 5.25 saat)
 • Yoğun İngilizce: : Haftada 20 ders+ 8 Beceri Dersi, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (21 saat+ 5.25 saat)

İngilizceyi özgüvenli ve aktif bir şekilde kullanabilmek, proje bazlı aktivitelerle konuşma becerisini geliştirebilmek, aynı zamanda bir kolej veya üniversiteye geçmek için gerekli İngilizce seviyesine ulaşabilmek amacıyla tercih edilebilecek bir programdır.

 1. Uzun Dönem İngilizce Kursları: Uzun dönem dil programlarında yaklaşık 6 ay boyunca yoğun bir şekilde dil eğitimi alırsınız. Bu süreç içerisinde hem farklı bir kültür tanımış hem de dil yetkinliğinizi arttırmış olursunuz. Bu programların belirli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.
 • Akademik Yıl: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (15 saat+ 5,25 saat)
 • Akademik Sömestr: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (15 saat+5,25 saat)

İş İngilizcesi Kursları:

 • Tamamlayıcı İş İngilizcesi: Entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, dinleme, yazma ve telaffuz becerilerini geliştirir.

Haftada 20 ders( 15 saat) + 8 İş İngilizcesi dersi (6 saat) , derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (5,25 saat)

Sınav / Üniversite Hazırlık Kursları:

 • IELTS Hazırlık: Avustralya, İrlanda, İngiltere, Yeni Zelanda, Kanada gibi ülkelerde geçerliliği olan, üniversite ve akademik eğitim almak isteyen öğrencilerin İngilizce yeterliliğinin göstergesi olan kabul edilen bir sınavdır. Bu dil programı IELTS sınavında geçerli bir puan almanıza yardımcı olacaktır. Minimum kabul yaşı 16’dır. Bu eğitimi alabilmek için Intermediate(orta)- Advanced(ileri) dil seviyesinde olmak gerekmektedir.

Haftada 20 ders (15 saat)+ 8 Seçmeli Ders (6 saat), derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (5,25 saat)

 • Cambridge Sınavları Hazırlık (PET, FCE, CAE, CPE): Bu kurs öğrencilerini, dünya genelindeki binlerce kuruluş tarafından tanınan PET, FCE, CAE, CPE sınavlarına hazırlar. Öğrenciler kursta bu sınavlar için gerekli olan bütün becerileri kazanırlar.

Haftada 28 ders (21 saat), derslere ek olarak K+ eğitim materyalleri (5,25 saat)

 

K+ Nedir?

K+ müfredat sistemi ve ders materyalleri içerisinde güncel konuları ele alıyor. Böylelikle hem öğrencilerin ilgisini çekiyor hem de keyifli bir ders ortamı sunuluyor. Aynı zamanda K+ online ile öğrencilerin online sistem üzerinden eğitimine destek oluyor. K+ eğitim kulüpleri içerisinde de bulunarak dil pratiği yapabilirsiniz.

Real English Nedir?

Yoğun dil programlarından birini tercih eden öğrencilerimiz için, Real English programı ile derslerde aldığınız eğitimin yanı sıra bu eğitimi pratiğe dökebilirsiniz. Güncel konulara göre belirlenmiş projelerde yer alıp hem birçok grup arkadaşıyla farklı kültürleri tanıyıp hem de dil seviyenizin ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Real English kapsamında her hafta yeni bir projeye başlayacaksınız. Takım arkadaşlarınızla uyum içerisinde hazırlayacağınız bu projeler hem keyifli vakit geçirmenize hem de gitmiş olduğunuz ülkeye uyum sağlamanızı kolaylaştıracaktır. Belirlenen projeler kısa film çekmek, yardım broşürü hazırlamak ve çeşitli konular üzerine olabilir.

 

LONDRA’DA YAPILACAKLAR:

 • Dünyanın en iyi sanat koleksiyonlarını keşfetmek için Ulusal Galeri ve Ulusal Portre Galerisi’ni ziyaret edebilirsiniz.
 • Parlamento Binası’nı, Big Ben’i ve Buckingham Sarayı’nı gezebilirsiniz.
 • Londra Kulesi’nin muhteşem manzarasını izlemek için Thames Nehri’nde tekne turu yapabilirsiniz.
 • South Bank’a giderek İngiliz Film Enstitüsü’nde klasik film izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Royal Festival Hall’da sanat sergilerini gezebilirsiniz.

 

KAPLAN LONDRA-COVENT GARDEN DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Kaplan dil okullarında öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Yurt konaklamalarında dünyanın birçok yerinden gelmiş öğrencilerle tanışıp, farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilir, güzel dostluklar edinebilirsiniz. Aile yanı konaklama da ise gerçek bir ev sıcaklığını bulunduğunuz ülkenin aile hayatını gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda anadili İngilizce olan bir ortamda pratik yapıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Ev sahipleri tarafından kahvaltı ve akşam yemeği karşılanır. Aynı zamanda ailenin sizlere sağladığı ortam düzenli olarak denetlenir.

 

Galeri

Our Address

 • Adres:3-4 Southampton Pl Holborn London WC1A 2DA Birleşik Krallık, ,
 • GPS:51.51818, -0.12175790000003417
 • Telephone: Tel: 02122612888

Our Location

click to enable zoom

Our Video

Teklif Al

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
No Content Available
×