Okul Hakkında

KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES

#KAPLANDİLOKULLARI #KAPLANNEWYORK #NEWYORKCENTRALPARK #NEWYORKTADİLEĞİTİMİ

KAPLAN DİL OKULLARI

Kaplan, 80 yılı aşkın süredir öğrencilere profesyonel ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardım ediyor. Dünya’nın her yerinde; Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha birçok ülkede 40’tan fazla okulda öğrencilere yeni bakış açıları ve dil yetkinliği kazandırıyor. Bu ülkelerin yanı sıra İsviçre, Almanya, Fransa ve İspanya’da Fransızca, Almanca ve İspanyolca dil eğitimleri de veriliyor. Eğitimde dünya sıralamasında iyi bir seviyede olan Kaplan okullarında, en büyük amaç dil eğitiminden somut bir şekilde başarılı sonuçlar almaktır.

Kaplan dil okullarının müşteri hizmet ve memnuniyet anlayışı üç madde üzerine kuruludur; İngilizce dilini öğrenip kendinizi ifade edebilecek özgüvene sahip olmak, yeteneklerinizi keşfedip geliştirmek ve geleceğe bakış açınızla ilgili sizlere yardımcı olmaktır.

Kaplan okullarının eğitim tekniği öğrencilerin daha hızlı dil öğrenebilmesi amacıyla şekillendirildi. Sınıf mevcutları az sayıda, teknolojiye uyumlu eğitim, dinamik ve deneyimli dil eğitmenleriyle hizmet vermektedir. Eğitim kadrosu öğretmeye hevesli ve farklı kültürlerden eğitmenlerle oluşturuluyor.

Kaplan ile eğitim aldığınız süreçte ilerleme kaydettiğinizi hissedebilir, uzun dönem eğitim süreçlerinde ise seviye atlama garantisi elde edebilirsiniz.

KAPLAN NEW YORK- CENTRAL PARK

Okulumuz, Midtown bölgesinin merkezinde, New York’un gökdelenlerin arasında bulunan en muhteşem parkı Central Park’ın güneyinde bulunmaktadır.

NEDEN NEW YORK- CENTRAL PARK?

 • 80 yıldır, uzman eğitim kadrosuyla eğitim veren köklü bir okuldur.
 • Özenle seçilmiş konaklama olanakları mevcuttur.
 • Yoğun dil eğitim programlarını tercih eden öğrencilere 10 haftada bir seviye atlama garantisi verilir. Eğer seviye ilerlenemezse ücretsiz 4 haftalık eğitim hediye edilmektedir.
 • K+ eğitim müfredatı ve K+ online sistemi ile öğrencilere keyifli eğitim ortamı sağlar.
 • 150’den fazla milletten öğrenci ile farklı kültürleri tanıma fırsatı bulabilirsiniz.
 • Üniversite yerleştirme servisi ile köklü üniversitelere ve kolejlere geçebilme imkânından faydalanabilirsiniz.
 • Central Park’ın yanı başında kendi bahçenizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.
 • Time Square, MOMA (Modern Sanatlar Müzesi) ve Rockefeller Center’a çok yakındır.
 • Mükemmel olanakları ve New York’a ulaşımıyla tercih edilebilecek bir okuldur.
 • Aldığınız eğitimin yanında New York’un parlak caddelerine kolaylıkla ulaşım sağlayıp, keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.
 • Müze gezileri ve spor aktiviteleri gibi öğrencileri için düzenlenmiş birçok faaliyet bulunmaktadır.
 • Deneyimli personeller ile kariyer geliştirme atölyeleri mevcuttur.
 • Tiyatro da Real Life English kursları ile İngilizceyi aktif olarak kullanma hedefine ulaşmaya çalışılır.

SUNULAN PROGRAMLAR:

İngilizce Kursları:

 1. Esnek İngilizce Kursları: İstediğiniz dönemde dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Dersler her hafta başlar. Okula bağlı olarak 1-52 hafta eğitim görebilirsiniz.
 • Genel İngilizce: Temel İngilizce becerilerinizi geliştirip K+ online ile eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz. Haftada 20 ders, K+ Online (15 saat).
 • Yarı Yoğun İngilizce: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online extra (15saat+ 5.25 saat)
 • Yoğun İngilizce: : Haftada 20 ders+ 8 Beceri Dersi, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (21 saat+ 5.25 saat)

İngilizceyi özgüvenli ve aktif bir şekilde kullanabilmek, proje bazlı aktivitelerle konuşma becerisini geliştirebilmek, aynı zamanda bir kolej veya üniversiteye geçmek için gerekli İngilizce seviyesine ulaşabilmek amacıyla tercih edilebilecek bir programdır.

 1. Uzun Dönem İngilizce Kursları: Uzun dönem dil programlarında yaklaşık 6 ay boyunca yoğun bir şekilde dil eğitimi alırsınız. Bu süreç içerisinde hem farklı bir kültür tanımış hem de dil yetkinliğinizi arttırmış olursunuz. Bu programların belirli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.
 • Akademik Yıl: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (15 saat+ 5,25 saat)
 • Akademik Sömestr: Haftada 20 ders, derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (15 saat+5,25 saat)

İş İngilizcesi Kursları:

 • Tamamlayıcı İş İngilizcesi: Entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, dinleme, yazma ve telaffuz becerilerini geliştirir.

Haftada 20 ders( 15 saat) + 8 İş İngilizcesi dersi (6 saat) , derslere ek olarak K+ Online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (5,25 saat)

 • Yoğun İş İngilizcesi: İş ile ilgili durumlara yönelik iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik bir programdır.

Haftada 20 İş İngilizcesi dersi (15 saat) +8 Beceri dersi (6 saat), derslere ek olarak K+      online, K+ Eğitim Kulüpleri, K+ Online Extra (5,25 saat)

PACE Üniversitesi ile University Experience Year: Dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayıp, analitik ve eleştirel düşüncelerinizi geliştirecek ve sizi en iyi Amerikan üniversiteleri ile tanıştıracak bir programdır. 32 haftalık iki eğitim dönemi ve iki dönem arasındaki bir ara tatilden oluşur. Bu süreç içerisinde öğrencilerin İngilizce seviyesi üniversitede eğitim alabilecek düzeye getirilmeye çalışılır. İkinci eğitim döneminde de anlaşmalı üniversitelerden kredili ders alıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Fakat bu bir üniversite derecesi olarak kabul edilmez.

Sınav / Üniversite Hazırlık Kursları:

 • TOEFL iBT® ve Akademik İngilizce: Amerika kolej ve üniversitelerine girmek için kabul gören sınavdır.

Tam zamanlı eğitim: 26,25 saat

Yarı zamanlı eğitim: 15 saat

 • GMAT® / GRE® Hazırlık: İşletme ve yönetim bilimlerinde master yapmak isteyen öğrenciler GMAT, sosyal bilimler ve mühendislik alanında master yapmak isteyen öğrenciler ise GRE hazırlık programlarını tercih edebilirler. Bu programlar akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İki program içinde haftada 22 saat eğitim verilmektedir. Toplam kurs süresi 12 haftadır.

 

K+ Nedir?

K+ müfredat sistemi ve ders materyalleri içerisinde güncel konuları ele alıyor. Böylelikle hem öğrencilerin ilgisini çekiyor hem de keyifli bir ders ortamı sunuluyor. Aynı zamanda K+ online ile öğrencilerin online sistem üzerinden eğitimine destek oluyor. K+ eğitim kulüpleri içerisinde de bulunarak dil pratiği yapabilirsiniz.

Real English Nedir?

Yoğun dil programlarından birini tercih eden öğrencilerimiz için, Real English programı ile derslerde aldığınız eğitimin yanı sıra bu eğitimi pratiğe dökebilirsiniz. Güncel konulara göre belirlenmiş projelerde yer alıp hem birçok grup arkadaşıyla farklı kültürleri tanıyıp hem de dil seviyenizin ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Real English kapsamında her hafta yeni bir projeye başlayacaksınız. Takım arkadaşlarınızla uyum içerisinde hazırlayacağınız bu projeler hem keyifli vakit geçirmenize hem de gitmiş olduğunuz ülkeye uyum sağlamanızı kolaylaştıracaktır. Belirlenen projeler kısa film çekmek, yardım broşürü hazırlamak ve çeşitli konular üzerine olabilir.

 

NEW YORK’TA YAPILACAKLAR:

 • Feribotla Ellis Adası’nı ziyaret ederek Özgürlük Heykeli’ni görebilirsiniz.
 • New York’taki müzeler Cuma günleri ücretsizdir. Guggenheim ve Metropolitan müzelerini gezebilirsiniz.
 • Okul her ay mutlaka gezi düzenler. Bu gezilere katılarak Operadaki Hayalet, Alaaddin veya Wicked gibi Broadway şovları izleyebilir, Rangers ve Yankees gibi ünlü spor takımlarını izlemeye gidebilirsiniz.

 

KAPLAN NEW YORK-CENTRAL PARK DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Kaplan dil okullarında öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Yurt konaklamalarında dünyanın birçok yerinden gelmiş öğrencilerle tanışıp, farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilir, güzel dostluklar edinebilirsiniz. Aile yanı konaklama da ise gerçek bir ev sıcaklığını bulunduğunuz ülkenin aile hayatını gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda anadili İngilizce olan bir ortamda pratik yapıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Ev sahipleri tarafından kahvaltı ve akşam yemeği karşılanır. Aynı zamanda ailenin sizlere sağladığı ortam düzenli olarak denetlenir.

 

 

Galeri

Our Address

 • Adres:1790 Broadway New York NY 10019 Amerika Birleşik Devletleri, ,
 • GPS:40.7667856, -73.98138790000002
 • Telephone: Tel: 02122612888

Our Location

click to enable zoom

Our Video

1. Your Task Location
2. Saat ve Tarih Seç
3. Müşteri Bilgileri

Teklif Al

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
No Content Available
×