• Search Provider

Vancouver Dil Okulları

Vancouver, Kanada’nın Britanya Kolombiyası eyaletine bulunmaktadır. Karla kaplı Kıyı Dağları ile Pasifik Okyanusu'nun mavi suları arasında yer alan çarpıcı bir doğal güzelliğe sahip bir şehirdir. Vancouver, uygun fiyatlı restoranları, kafeleri ve taze balıklarıyla ünlüdür. Vancouver’da her eylül ayında düzenlenen ve iki hafta süren Uluslararası Film Festivali yapılmaktadır. Dünya çapında en iddialı film, animasyon ve grafik okulu bu şehirde bulunmaktadır.

Vancouver’da Yapılacaklar

Vancouver gezilecek yerleri etnik kökenlerin çok olmasından dolayı English Bay, False Creek, Vancouver Antropoloji Müzesi ve daha birçok gezilebilecek yerleri vardır.

Şehir sahillerinde, ormanlık parklarında yürüyüp veya modaya uygun şehir caddelerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kayalık Dağları, Whistler Kayak Merkezi ve Britanya Kolombiya’sının başkenti Victoria’ya yakın mesafede bulunmaktadır.

Vancouver’da Yaşam Masrafları

Vancouver’da aylık yaşam masrafları konaklama dışında sosyal aktivitelerin farklılıklarına göre 600CAD-1000CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Vancouver’da Sağlık Sigortası

Vancouver’da sağlık hizmetleri oldukça pahalı olduğundan, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin, gitmeden önce geniş kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur.

Vancouver’da Dil Okulu Vize Tipleri

Vancouver’da eğitim için 6 aydan kısa süreli eğitimler için SX-1 vizesi, 6 aydan uzun süreli eğitimler için S1 vizesine başvurmanız gerekmektedir.

Vancouver’da İklim

Vancouver Kanada'nın en iyi iklimine sahip şehridir. Britanya Kolombiyası iklim koşulları kış aylarında yağışlı ve ılıman geçmektedir.

Vancouver’da Ulaşım

Ulaşımda metro hatları gelişmiş(skytrain), otobüs ve vapur(seabus) olarak kullanılmaktadır. Türkiye Vancouver arası uçuş 12 saat sürmektedir.
OKULLARI GÖR

8 Sonuçlar bulundu

×