• Search Provider

Toronto Dil Okulları

Toronto şehri, Ontario eyaletinin başkentidir. Kanada’nın ticaret ve finans merkezidir. Toronto, Kanada’nın verimli topraklarına sahip olduğu için bu şehri üretim merkezi yapmaktadır. Kanada'nın en kalabalık eyaletinin başkenti olan şehir, çeşitli bir ekonomiye sahip olup önemli bankaların genel merkezi ve finans merkezi olarak önem kazanmıştır.

Toronto’da Yapılacaklar

Toronto'nun en tanınmış sembolleri olan Chinatown ve Kensington Market’te çok çeşitli kültür yapısını görebilirsiniz.

Dünyanın en uzun caddesi olarak bilinen Younge Street’te kahvenizi (Tim Hortons) alarak yürüyüş yapabilirsiniz.

Şehrin göl kenarı, şehir merkezindeki alanından demiryolu rayları ve Otoyolu ile ayrılmıştır. Bununla birlikte, neredeyse tamamen halka açık olan ve Sunnyside Pool, Balmy Plaj Parkı ve Waterfront Bike Trail'i içeren sahile birçok erişim noktası bulunmaktadır.

Büyük Göller, Niagara Şelalesi ve Ontario'nun renkli ormanları şehre kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

Ontairo gölünün kenarında yapabileceğiniz yürüyüş ve bisiklet turları Toronto'yu size daha çok sevdirecektir.

Bir spor tutkunu, hip hop hayranı ya da opera aşığı olun, aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca heyecan verici etkinlik olacaktır.

Toronto uluslarası film festivali, gökdelen cenneti CN Tower, Ontario Bilim Sergisi, Royal Ontario Müzesi şehirde yapabiliceğiniz aktiviteler arasında bulunmaktadır. Blue Jays, Toronto Maple Leafs ve Raptors en büyük spor takımlarının olduğu şehridir. Ayrıca dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Toronto Üniversitesi bu şehirde bulunmaktadır.

Toronto’da Yaşam Masrafları

Toronto’da aylık yaşam masrafları konaklama dışında sosyal aktivitelerin farklılıklarına göre 600CAD-1000CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Toronto’da Sağlık Sigortası

Toronto’da sağlık hizmetleri oldukça pahalı olduğundan, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin, gitmeden önce geniş kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur.

Toronto’da Dil Okulu Vize Tipleri

Toronto’da eğitim için 6 aydan kısa süreli eğitimler için SX-1 vizesi 6 aydan uzun süreli eğitimler için S1 vizesine başvurmanız gerekmektedir.
OKULLARI GÖR

10 Sonuçlar bulundu

×