Dil Okulları

  • Search Provider

YURT DIŞI DİL OKULLARI 

Yurt dışı dil okulları her yıl binlerce uluslararası öğrenciye kapılarını açmaktadır. Felix Academy olarak Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, İspanya, Fransa ve Almanya gibi ülkelerin yer aldığı dünya çapında 50’yi aşkın şehirde nitelikli ve kaliteli eğitim veren, gerekli tüm akreditasyonlara sahip, önde gelen dil okullarıyla çalışmaktayız.  Yabancı dil öğrenmenin en iyi yolunun o dilin konuşulduğu ülkede öğrenmek olduğuna inanarak, bu doğrultuda öğrencilerimiz için gerekli tüm danışmanlık sürecini ücretsiz ve profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Yurt dışı dil okulları öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitime yönelik birçok program sunmaktadır. Yabancı dil öğrenmeye baştan başlamak veya o dildeki yeterliliğini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik genel dil programları, yabancı dilini profesyonel hayatta kullanmak isteyenlere yönelik dil programları, uluslararası yabancı dil sınavlarına hazırlık programları (IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, DELF, DALF, …) gibi birçok seçeneğe yurt dışı dil okullarında ulaşılabilmektedir.

Öğrencilerimiz 1 haftadan 48 haftaya kadar sürelerde tercih edilebilen dil okullarında eğitim alırken, aynı zamanda düzenlenen etkinlik ve aktivitelerle sosyalleşerek öğrendikleri dilde pratiklik kazanırlar. Aynı zamanda bulundukları ülkenin kültürünü yerinde, yaşayarak gözlemleme fırsatı elde ederler.

Yurt dışı dil okulu fiyatları, okulun bulunduğu ülke ve farklı etkenlere göre değişmekle birlikte herkesin bütçesine uygun bir program yapmak mümkündür. Felix Academy olarak öğrencilerimizin profilleri, istekleri ve tercihleri doğrultusunda en uygun programı düzenleyerek, verimli bir süreç geçirmeleri için yanlarında olmaktayız.

Yurt dışında dil eğitimi ve çalışma olanakları ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Avustralya, İrlanda gibi bazı ülkeler öğrencilere eğitimlerinin yanında aynı zamanda yasal olarak çalışma izni sağlarken çoğu ülke bu izni vermemektedir.

Yurt dışı dil okulu vizesi ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız. Felix Academy olarak öğrencilerimizin vize danışmanlığını ve sürecini; doğru, eksiksiz bir şekilde ücretsiz olarak yürütmekteyiz.

Yurt dışı dil okullarında konaklama için birçok seçenek bulunmaktadır. Aile yanı konaklama, öğrenci yurtları, öğrenci evleri ve oteller en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Öğrencilerimizin bu süreçte aldıkları eğitim kadar konforlu ve güvenli bir ortamda konaklamaları da bizim için oldukça önemlidir.

Felix Academy olarak dünyanın dört bir yanında yurt dışı dil eğitimi alabileceğiniz birçok fırsat sunmaktayız. Siz de yurt dışında dil eğitimi almaya karar verdiyseniz, profesyonel danışmanlarımızla birlikte aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak ve en uygun programı belirlemek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz…

Ülkeler

Popüler Şehirler

Önerilen Okullar

×